Učenici XV. gimnazije u Zagrebu osvojili devet nagrada IMAM ŽICU!
Predsjednik Uprave Hrvatske elektroprivrede d.d. Frane Barbarić posjetio je XV. gimnaziju u Zagrebu, čiji su učenici osvojili devet nagrada IMAM ŽICU! za proteklu školsku godinu. Nagradu IMAM ŽICU! Hrvatska elektroprivreda od 1995. godine dodjeljuje učenicima osnovnih i srednjih škola za postignuća na području matematike, fizike i elektrotehnike.