Plin napokon u Baranji!
Otvaranjem ventila na Mjerno-redukcijskoj stanici Beli Manastir, predsjednik Hrvatskog sabora Vladimir Šeks pustio je, na Međunarodni praznik rada, u pogon plinovodni sustav Baranje i distribucijski sustav grada Belog Manastira.